гімназія ДрогобичаНе припиняється конфлікт між педагогічним колективом Дрогобицької гімназії ім. Б. Лепкого та міською владою

Причина конфлікту – відсутність фінансування на поділи класів україньської мови та математики. Якщо немає фінансування на поділ класів, відповідно, – немає і їхнього поділу.

Ця ситуація ставить під загрозу існування гімназії таі впливає на якість навчання, – така позиція вчителів.

Міська влада в особі міського голови Тараса Кучми каже, що “міський бюджет один і його потрібно рівномірно розподіляти між усіма загальноосвітніми закладами міста, а не обділяти всіх заради задоволення бажання інших”. Також у міській раді кажуть, що гімназію ніхто не хоче переводити у категорію звичайних загальноосвітніх шкіл.

Однак, педагогічний колектив має іншу думку, тому і звернувся у суд, який і вирішить – за ким у цій ситуації правда. Раніше повідомлялося, що ціна питання – 32 тис. грн. у місяць… Для великого міста це не є великі гроші, а найважливіше – це мінус ще один конфлікт, який Дрогобичу зовсім не потрібний.

Тим часом директор Дрогобицької гімназії, Заслужений вчитель України, Іван Лепкий розпочав акцію протесту – голодування “проти свавілля міської влади, яка знищує статус гімназії” – таке повідомлення можна прочитати на офіційній сторінці гімназії у ФБ.
“Голодування буде почергово підтримане колективом учителів. Мета – захистити права та інтереси учнів та їхніх батьків”, – читаємо далі.

Джерело: Галицька варта