гімназія ДрогобичаНе припиняється конфлікт між педагогічним колективом Дрогобицької гімназії ім. Б. Лепкого та міською владою

Причина конфлікту — відсутність фінансування на поділи класів україньської мови та математики. Якщо немає фінансування на поділ класів, відповідно, — немає і їхнього поділу.

Ця ситуація ставить під загрозу існування гімназії таі впливає на якість навчання, — така позиція вчителів.

Міська влада в особі міського голови Тараса Кучми каже, що “міський бюджет один і його потрібно рівномірно розподіляти між усіма загальноосвітніми закладами міста, а не обділяти всіх заради задоволення бажання інших”. Також у міській раді кажуть, що гімназію ніхто не хоче переводити у категорію звичайних загальноосвітніх шкіл.

Однак, педагогічний колектив має іншу думку, тому і звернувся у суд, який і вирішить — за ким у цій ситуації правда. Раніше повідомлялося, що ціна питання — 32 тис. грн. у місяць… Для великого міста це не є великі гроші, а найважливіше — це мінус ще один конфлікт, який Дрогобичу зовсім не потрібний.

Тим часом директор Дрогобицької гімназії, Заслужений вчитель України, Іван Лепкий розпочав акцію протесту — голодування “проти свавілля міської влади, яка знищує статус гімназії” — таке повідомлення можна прочитати на офіційній сторінці гімназії у ФБ.
“Голодування буде почергово підтримане колективом учителів. Мета — захистити права та інтереси учнів та їхніх батьків”, — читаємо далі.

Джерело: Галицька варта