вулиця КовальськаВже другий тиждень на вулиці Ковальській триває боротьба із стихійною торгівлею

Як повідомили у відділі економіки виконавчого комітету міської ради, завдяки спільним діям муніципальної варти, поліції та контролю керівництва міста, частину вулиці вдалося звільнити від стихійних торговців, які переходять на спеціально облаштовані місця як на центральному ринку, так і на інших торгових майданчиках міста.

Зокрема, у середу, 13 вересня, під час чергової сутички, яка трапилася між торговцями та працівниками поліції, на одну з порушниць було складено акт про конфіскацію товару та подано до суду за торгівлю у недозволених місцях. Як відомо, суд притягнув порушницю до відповідальності, наклавши штраф.

Учора, 14 вересня, на вулиці Ковальській знову тривав рейд, з торговцями проводили роз’яснювальні бесіди. Проте, охочих торгувати стихійно помітно менше.

Окрім цього, проблему стихійної торгівлі у місті активно обговорюють мешканці, які виступають за впорядкування торгівлі у центральній частині міста та наполягають на видворенні стихійних торговців з вулиці Ковальської.

Оскільки у центральному ринку (овочевому ринку та «Молочному раї») відведено близько 120 місць для людей, які здійснюють торгівлю на вулиці Ковальській, то у відділі економіки сподіваються, що невдовзі проблему з несанкціонованою торгівлею все-таки вдасться вирішити, – передає ДНК з посиланням на прес-службу міськвиконкому.