Дрогобичани з АТО на реабілітаціїДрогобцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який займається формуванням груп взаємодопомоги для учасиників АТО та їхніх родин, провів третю зустріч з людьми цієї категорії

На зустрічі у вільній і невимушеній обстановці люди мали змогу спілкуватися з духівником о. Богданом Андроником, який по завершенні бесіди закликав присутніх до спільної молитви.

Як зазначив спеціаліст центру Ростислав Пелехач, на попередній зустрічі методом анкетування соціальні фахівці вивчали, які проблеми найбільше турбують учасників АТО. Як з’ясувалося, усі хто пройшов жахи війни, а також їхні родини, передусім хочуть духовної та моральної підтримки.

«Вони готові відкриватися і говорити про те, що турбує їх усіх і кожного зокрема», — сказав Ростислав Пелехач. З його слів, учасники АТО та їхні родини висловили бажання, щоб кожна наступна зустріч відбувалася з участю священиків.

Нагадаємо, нині у Дрогобичі є близько 50 демобілізованих військовослужбовців, проживає 7 сімей загиблих бійців, 19 сімей, у яких є особи, поранені під час бойових дій та 39 учасників АТО, які виховують малолітніх дітей.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому