У Дрогобицькій громаді в канікулярний період тривають відкриті тренування для учнів із різних видів спорту

Цикл відкритих тренувань започаткував відділ фізичної культури та спорту ДМР спільно із спортивними федераціями міста.

Їхня мета – заохотити дітей до спорту та рухових активностей і тим самим урізноманітнити літні канікули школярів, передає ДНК. Відкриті тренування відбуваються на різних локаціях міста. До них залучено відомих тренерів та успішних спортсменів міста. Діти мають можливість долучитись до тренувань і спробувати свої сили, скажімо, в карате, боксі, акройозі.

Як пише ДМР, відкриті тренування стартували 17 червня із карате кіокушинкай.

Загалом, тренування передбачені з таких видів спорту: хортинг, акройога, карате кіокушинкай, вільна боротьба, ушу, таеквондо, бокс.

25 червня тренування відбулись із ушу. Локацією виступив спортивний майданчик ДЮСШ із штучним покриттям. Тренування провела тренер Федерації ушу у Львівській області Вероніка Ключак.

Спільно із учнями, які давно відвідують тренування з ушу, тренер продемонстрували низку технік та провела розминку для дітей.

Відтак, усі бажаючі мали змогу спробувати свої уміння в ушу.

У відділі фізичної культури та спорту ДМР зазначають – період літа слід використовувати з користю, а для дитячого організму найкращими приятелями є не гаджети, а фізичні тренування, активності та вправи на свіжому повітрі.

Найближчі відкриті тренування відбуватимуться із ушу 17 липня в парку Івана Франка в Дрогобичі. Відтак запланована низка тренувань у селах громади.

Із детальним планом відкритих тренувань можна ознайомитись за наступним посиланням.