перевірка роботодавцівА ви готові до комплексних перевірок з питань праці?

«Тіньова зайнятість» і «тіньова заробітна плата» – явища, які, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули великих масштабів. Це не лише серйозна соціальна, але й економічна

проблема. Легалізація зайнятості та заробітної плати сьогодні є одним з пріоритетів державної політики.

Фахівцями сектору з питань праці, відділу економіки, Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області , Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області та Дрогобицького міжміського управління Головного управління Держспоживслужби у Львівській області постійно проводяться інформаційні заходи в основі яких лежить боротьба за легалізацію трудових відносин, формування офіційних доходів працівників, встановлення належних умов праці та захист трудових прав працівників з одного боку та спонукання роботодавців до здійснення своєї діяльності відповідно до вимог трудового законодавства.

Крім того, здійснюється контроль за виконанням санітарних норм та правил, визначених чинним законодавством та тимчасовими рекомендаціями щодо роботи суб’єктів підприємницької діяльності в умовах карантину.

Так , протягом цього місяця проведено 65 виїзних засідань.

Інформаційно-роз’яснювальна робота нашої групи спонукає роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про соціальну відповідальність перед своїми працівниками. Під час таких заходів, і роботодавці, і наймані працівники мають можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей у світі праці.

Тому, в черговий раз звертаємо увагу роботодавців – легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить громадянам отримати реальну соціальну підтримку.

У випадку не виконання вимог законодавства контролюючі органи будуть застосовувати всі заходи впливу за порушення законодавства з праці у межах своєї компетенції.

Сектор з питань праці ДМР