Хрещення ГосподньогоУ День Хрещення Господнього на центральній площі Дрогобича відбулося загальноміське водосвяття

У суботу, 19 січня, у День Хрещення Господнього на центральній площі Дрогобича, перед входом у Ратушу,

відбулося загальноміське водосвяття.

Молебень та чин водосвяття провели священослужителі Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Чин освячення води очолив єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ Григорій Комар. До спільної молитви також долучилося чимало дрогобичан та гостей міста. Також участь у загальноміському водосвятті взяли службовці мерії на чолі зі заступником міського голови Василем Качмарем.

Після освячення води дрогобичани мали змогу взяти її додому зі спеціального резервуару.

Вже другий рік поспіль родзинкою загальноміського водосвяття є участь колективів — учасників Фестивалю вертепів «Різдвяна зірка», який організовує Комісія у справах молоді СДЄ УГКЦ, спільно з відділом культури та мистецтв Дрогобицької міської ради.

Як наголосив представник організаторів Фестивалю отець Андрій Бунь, цьогоріч участь у Фестивалі вертепів взяли 18 колективів. В минулому році учасника першого фестивалю були 25 колективів з різних куточків СДЄ УГКЦ. Також отець Андрій зазначив що, як і минулого року, так і цього року участь у Фестивалі бере вертеп зі Станиці Луганської.

Опісля водосвяття вертепи рушили до Центру душпастирства молоді.

Нагадаємо, Фестиваль вертепів «Різдвяна звірка» триває два дні — 19 та 20 січня.

Отож завтра, 20 січня, у Центрі Душпастирства о 12:00 відбудуться майстер-класи з виготовлення новорічно-різдвяних прикрас, о 17:00 — рок-коляда та о 19:30 — вулична вистава з вогняним шоу на різдвяну тематику.

Також запрошуємо дрогобичан та гостей міста 27 січня взяти участь у концерті заслуженого артиста України Ігоря Богдана та гурту «Львівські музики», який відбудеться у Народному домі імені Івана Франка. Початок о 18:00.

Завершуватимуть цикл Новорічно-Різдвяних святкувань у Дрогобичі 3 лютого. Саме цього дня у Народному домі імені Івана Франка о 15:00 відбудеться Фестиваль хорового співу «Колядує Франкове Підгір’я».

Джерело: Офіційний сайт ДМР