суд над призивникомДрогобицькій міськрайонний суд засудив до одного року обмеження волі призовника, який відмовився служити через те, що мав заробляти гроші

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових

рішень, передає ДНК.

Судом визнано доведеним, що призовник, визнаний придатним до строкової військової служби, 4 квітня 2018 року отримав у приміщенні призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату повістку про виклик на 07:50 23 квітня 2018 року для призову та відправки на строкову військову службу у складі команди № 9313. Проте на вказану дату у райвійськкомат не прибув. Таким чином, він ухилився від призову на строкову військову службу, тобто вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ст. 335 КК України.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою винуватість в пред’явленому обвинуваченні визнав у повному обсязі та пояснив, що справді не з’явився на зазначену у повістці дату для відправки на військову службу, оскільки йому необхідно було працювати та заробити кошти. У вчиненому щиро розкаявся.

Суд врахував каяття, а також те, що хлопець вперше притягується до кримінальної відповідальності та позитивно характеризується за місцем проживання. Тому, 16 серпня 2018 року визнавши його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України, і призначивши покарання у виді 1 року обмеження волі, звільнив від його відбування з іспитовим строком на один рік.