мобільний додатокУ Дрогобичі новостворений мобільний додаток про місто за тиждень здобув понад 700 користувачів

Повідомляє ДНК з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Очікують, що до кінця липня кількість користувачів мобільним додатком «Дрогобич – Smart City» зросте до 1 500, до кінця серпня – до 2 тисяч, а до кінці року сягне 5-7 тисяч.

«І це не дивно, – зазначають у прес-службі,  – оскільки саме «Дрогобич – Smart City» допоможе як і туристу, так і дрогобичанину знайти контактні номери телефонів першої необхідності – усіх служб та установ міста, дізнатися про популярні туристичні маршрути, записатися на екскурсію, щоб побувати у найдивовижніших та захоплюючих місцях Ратуші – її таємничих підвалах та на вежі та ін. У додатку є рубрика «Новини» і кожен зможе в будь-яку вільну хвилину дізнатись, що відбувається у Дрогобичі. Більше того, мобільний додаток надсилає кожному користувачу у вигляді повідомлення сповіщення про припинення водопостачання чи електроживлення».

Найближчим часом у в іншому розділі – «Афіша» будуть розміщені не тільки загальноміські заходи, а й розклад сеансів у кінотеатрі, театрі, програми радіо та багато іншого. Окремо працюватимуть дисконти в закладах харчування.

«Це ще далеко не повний перелік послуг, якими кожен може скористатися, завантаживши безкоштовно офіційний мобільний додаток «Дрогобич – Smart City», – стверджують у прес-службі.