меморіали ДрогобичаКонкурс для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою із спорудженням меморіального комплексу Борцям за Самостійну Україну

Дрогобицька міська рада з 08.01.2019р. по 01.04.2019р.

проводить місцевий відкритий конкурс для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою із спорудженням меморіального комплексу Борцям за Самостійну Україну на розі вулиць Грушевського-Винниченка (навпроти будинку №79/2), повідомляє ДНК з посиланням на ДМР.

Конкурс проводиться згідно постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 № 2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів», в один тур, на безоплатній основі, без сплати учасниками конкурсу реєстраційного внеску, без премій та інших видів заохочень.

меморіали Дрогобича

Завдання конкурсу: Розробити концепцію облаштування благоустрою існуючого скверу та спорудження меморіального комплексу Борцям за Самостійну Україну на розі вулиць Грушевського та Винниченка (навпроти будинку 79/2) з наповненням Меморіалу високодуховним і високоідейним змістом, увічнення борців за Самостійну Україну, а також створенням завершеної архітектурної композиції та єдиного тематичного простору в комплексі з прилеглим благоустроєм.

Бажаючим ознайомитись з програмою конкурсу та бажаючим взяти участь в конкурсі звертатися до відповідального організатора конкурсу – відділ містобудування та архітектури, за адресою пл. Ринок, 20, 4 поверх, м. Дрогобич.

Термін реєстрації учасників конкурсу до 25.01.2019 р.

До участі в конкурсі запрошуються професіонали, студенти та аматори, авторські колективи фахівців та одиночні фахівці, які практикують діяльність у сфері архітектури, дизайну та скульптури.

Відділ містобудування та архітектури