сертифікат на квартируУ середу, 27 червня, відбулося урочисте засідання сесії міської ради, присвячене 22-ій річниці Конституції України

Під час урочистостей, які передували засіданню сесії міської ради, міський голова Дрогобича Тарас Кучма згадав у своїй

промові про тих справжніх українців, які не можуть разом з нами відзначати День Конституції, бо загинули за незалежність України.

Вшановуючи пам`ять Новітніх Героїв, Тарас Кучма вручив дружині загиблого учасника АТО Мар’яна Дишеля сертифікат на суму 653162,65 гривень для отримання грошової компенсації на придбання житла передає ДНК з посиланням на прес службу Дрогобицької міської ради.

«Ми не маємо права забувати про тих, хто загинув за незалежність України та нашу з вами свободу, а також повинні всіляко піклуватися про сім`ї та родини Героїв», — звернувся до присутніх у залі міський очільник.

Міський голова також додав, що це п`ятий сертифікат для отримання грошової компенсації, виданий пораненим учасникам АТО або сім`ям загиблих у місті Дрогобичі.

сертифікат на квартиру

Зазначимо, що стебничанин Мар’ян Дишель брав участь в антитерористичній операції на сході України у складі 24-ої Залізної імені князя Данила Галицького окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України.

Загинув 11 липня 2014 року в районі села Зеленопілля Луганської області.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, молодший сержант Мар’ян Дишель нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Згідно з Законом України, компенсація для придбання житла передбачена сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, а також особам з інвалідністю I-II груп, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua