Акції в ДрогобичіЗараз, коли ситуація у країні нестабільна через воєнну експансію Росії, кожен свідомий українець прагне докласти свою часточку до спільної справи

Останні сторінки нашої історії містять приклад, коли музика зуміла на певний час зупинити протистояння. Тоді молодий хлопчина, зараз відомий усім як Piano Extremist, не побоявся стати між «Беркутом» і протестувальниками та використав свою зброю – музику. Тож і тепер МГО «Український молодіжний прорив» ініціював акцію «Музика заради миру», яка відбулася 5 травня у центрі міста (біля фонтану).

Музика… Те, у чому ми завжди знаходили натхнення, спокій. Те, що містить відображення наших емоцій. Те, що кожному приносить естетичне задоволення. «Музика завжди об’єднувала людей, — розповідає координатор акції, член МГО «Український молодіжний прорив» Юрій Дрогобицький. – І тепер, у часи війни, коли військові ведуть боротьбу вогнепальною зброєю, нашою зброєю стала музика. Те, що підтримує Дух Перемоги та стає розрадою в житті кожного свідомого патріота України, який вболіває за долю своїх близьких та майбутню України».

У ході проведення заходу відбувався збір коштів на допомогу бійцям АТО. Загалом було зібрано 820 грн. Для вас співали дрогобицькі виконавці, які популяризують саме українську музику, а саме – гурт «New life», Ірина Навроцька, Іванна Петуляк та Ярослав Проців. Також висловлюємо подяку за співпрацю пану Володимиру (надана апаратура) та магазину KramMerry (наданий доступ до електромережі) і, звичайно, нашим небайдужим дрогобичанам!

Єднаймося і надалі, бо в єдності наша сила!

Прес-служба МГО «Український молодіжний прорив»