архітектурна пам’яткаУ Дрогобичі мешканці будинку №3 на вулиці Івана Франка звернулися до міської влади з проханням допомоги у ремонті фасаду та даху будинку, що є архітектурною пам’яткою

Люди акцентують увагу керівництва міста на цінності будівлі, що мала б прикрашати центральну частину міста та приваблювати чимало туристів.

У зверненні наголошується на необхідності термінового проведення обстеження стану будинку, щоб до кінця 2017 року виготовити проектно-кошторисну документацію на проведення всіх ремонтних робіт. Також пропонується при формуванні бюджету на 2018 рік передбачити на це кошти.

У ході другого пленарного засідання XXV сесії Дрогобицької міської ради секретар ради Олег Хрущ повідомив, що 9 серпня ним було скеровано міському голові депутатське звернення, яке базується на основі звернення мешканців будинку №3 на вулиці Івана Франка.

Варто зазначити, що на проблему цього будинку увагу звернули й представники громадськості.

Своєю чергою, міський очільник Тарас Кучма сказав, що він вже дав відповідні доручення структурним підрозділами виконавчого комітету міської ради провести паспортизацію усіх пам’яток архітектури міста, зокрема, й цього будинку. Оскільки будинок №3 належить до архітектурної спадщини, то є певна процедура щодо оформлення відповідних дозвільних документів, після чого можливе проведення ремонтних робіт, – повідомляє ДНК з посиланням на прес-службу міськвиконкому.