баскетбол у Дрогобичі4, 5 грудня в Дрогобицькій ДЮСШ вже втретє проходив традиційний всеукраїнській турнір з баскетболу серед ветеранів

Цього разу до Дрогобича завітали команди з Кривого Рогу, Луцька та Мукачева. В перший день змагань була проведена гра серед команд Луцька і Мукачева та Дрогобича і Кривого Рогу, в якій переконливу перемогу здобули наші баскетболісти.

Після гри відбувся парад-відкриття, під час якого команди учасників та глядачів привітав організатор та основний спонсор турніру, голова федерації баскетболу Дрогобиччини Володимир Ямельницький. Основною тезою виступу, де всі присутні почули багато теплих слів, було значне розширення географії учасників турніру, адже команда зі сходу УКРАЇНИ була присутня вперше. Також з привітальним словом виступив зав. відділу спорту Дрогобицького району Олег Войтечко. На цій ноті перший день змагань було завершено. А вже другий день турніру був сповна насичений баталіями, емоціями, красивими моментами гри і інколи неочікуваними результатами. Під час ігор епізодами складалось враження, що участь приймають ніякі не ветерани, а цілком діючі спортсмени. Швидкість, технічне виконання, комбінаційна гра, неординарні рішення, як в атаці так і в захисті команд зривали оплески в глядачів, яких в ці дні було немало.

Всі команди повністю віддавалися боротьбі, але цього разу наші хлопці були кращіі заслужено вибороли перше місце. На другому місці — Мукачево, третє місце — Луцьк та четверті — Кривий Ріг.

Збірна команда ветеранів Дрогобича виступала у такому складі: Ю.Сухий, О Войтечко, В.Ямельницький, А.Фецяк, С.Дацюк, Н.Худик, В.Козловський, В.Шатонський, Є.Сізов, А.Будинкевич. С. Самойлік, В. Дружбляк.

Всі учасники відзначили хорошу організацію та умови проведення турніру — відмінний спортзал ДЮСШ, суддівство, культурну програму.

По закінченні турніру Володимир Ямельницький подякував Роману Осередчуку (Дрогобицький хлібокомбінат), Дмитрові Запятку (Каблучка), іншим спонсорам та організаторам за допомогу та виразив надію що в майбутньому кількість команд буде тільки зростати, а на шанувальників баскетболу будуть очікувати більше видовищних ігор.

Вл.інфо.