5 жовтня відбулось чергове засідання 42 сесії ДМР

Серед низки порушених питань депутат міської ради, керівник Дрогобицького механіко-технологічного коледжу Богдан Звір акцентував увагу присутніх на безпеці пішохідного переходу на перетині вулиць Стрийська-Раневицька, передає ДНК.

Мова іде про пішохідний перехід, який доводиться щодня переходити студентам Механіко-технологічного коледжу та учням Ліцею №16 імені Юрія Дрогобича, а також мешканцям прилеглих до Стрийської вулиць.

За словами Богдана Звіра – два заклади освіти (коледж та ліцей) розташовані неподалік однієї з найбільш завантажених транспортом вулиць міста – вулиці Стрийської. Однак, водії, які з’їжджають із моста, часто ігнорують червоний сигнал світлофора. Зважаючи на це батьки та педагоги хвилюються за безпеку дітей.

– Закликаю комунальні служби міста промоніторити ситуацію на цьому відрізку дороги та по можливості облаштувати там піднятий пішохідний перехід, а також і камеру відеоспостереження. Це дозволить убезпечити як мешканців вулиці Стрийської та прилеглих до неї, а також і студентів нашої установи від потенційної небезпеки на цьому відрізку дороги, – наголосив Богдан Звір.

В свою чергу заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, який є членом комісії з питань дорожнього руху прокоментував звернення Богдана Звіра. За його словами – підняті пішохідні переходи у багатьох містах України уже не практикують встановлювати. Натомість облаштовують острівці безпеки для безпечного перетину дороги пішоходами.

Відтак Департаменту міського господарства дано доручення промоніторити стан пішохідних переходів в місті, зокрема на аварійно небезпечних ділянках доріг, де трапляється найбільша кількість ДТП. Відтак на спеціальній комісії буде прийнято рішення, як покращити там ситуацію та зробити ці ділянки доріг більш безпечними для пішоходів.