Видачу продуктових наборів для ВПО від чеської організації «Людина в біді» продовжено ще на два дні

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» проводить видачу продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на базі Дрогобицької громади. Видача триватиме до п’ятниці 12 серпня, передає ДНК.

Люди, які стоять на обліку в управлінні соціального захисту населення Дрогобицької МР як ВПО та проживають на базі Дрогобицької громади, можуть отримати продуктові набори.

При собі необхідно мати:

  • Паспорт громадянина України,
  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер),
  • Свідоцтво(а) про народження дитини (якщо є),
  • Довідку внутрішньо переміщеної особи

Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Приблизна вага одного набору (картонна коробка з продуктами) – 11 кг.

Зауважимо, що отримати продуктові набори можуть лише особи з числа ВПО Дрогобицької громади (крім Стебницького старостату), які досі не отримували таку допомогу та які НЕ проживають в місцях компактного поселення (закладах освіти громади). Адже в центрах поселення (гімназії №5, 17, ліцеї №3, 16 та ліцей імені Богдана Лепкого) організацією «Людина в біді» організовано гаряче харчування для ВПО.

Отримати допомогу можна за адресою: м. Дрогобич, вулиця Івана Франка, 20 (приміщення Народного дому ім. Івана Франка).

Видачу продуктових наборів проводитимуть завтра, 11 серпня, з 10:00 до 16:00 та в п’ятницю, 12 серпня, з 10:00 до 13:00.