Невідкладна допомогаVZW “ORADEA” на чолі з Президентом Патріком Беллінком придбали для біологічного факультету спеціальний тренажер СЛР Lilly

Завдяки співпраці з бельгійськими партнерами, студенти

біологічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка мають можливість не лише отримати якісні теоретичні знання, а й набути практичних навичок надання невідкладної допомоги, проведення серцево-легеневої реанімації.

Так неурядова організація VZW “ORADEA” на чолі з Президентом Патріком Беллінком придбали для біологічного факультету спеціальний тренажер СЛР Lilly.

Як зазначає декан біологічного факультету Світлана Волошанська, цей тренажер та знання, якими діляться колеги з університету прикладних наук VIVES, є вкрай важливими для викладачів та студентів. Поповнення матеріально-технічної бази факультету новітніми пристроями безпосередньо впливає на зростання показника якості освітніх послуг, які надає факультет.

У понеділок, 4 листопада, у стінах біологічного факультету відбулася презентація проекту «Невідкладна допомога — BLS».

На запрошення організаторів, участь у презентації взяли медики з Дрогобича та Стебника на чолі з начальником відділу охорони здоров’я Володимиром Чубою.

Від імені керівництва міста Дрогобича Володимир Чуба вручив Патріку Беллінку подяку за вагомий внесок у розвиток наукової діяльності та українсько-бельгійські відносини на місцевому рівні.

Висловлюючи слова вдячності, Патрік Беллінк зазначив, йому і очолюваній ним організації цікава співпраця не лише на рівні з університетом, а й з громадою міста Дрогобича.

Відтак Володимир Чуба поділився з колегами успіхом розвитку галузі охорони міста та відкриттям на базі першої міської лікарні відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії.

Також участь у презентації проекту взяли представники Львівського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які обмінялися з бельгійськими колегами та студентами й викладачами досвідом надання невідкладної допомоги, проведення серцево-легеневої реанімації.

Зазначимо, 70% причин смертності в Україні — серцево-судинні хвороби. Тому учасники презентації проекту «Невідкладна допомога — BLS» розглядають можливість навчання надання невідкладної допомоги не лише студентів, а й мешканців міста.