Картка ДрогобичанинаПерша тестова багатофункціональна банківська пластикова картка, яка виготовляється персонально для кожного користувача та має унікальний дизайн – готова

Про це повідомив начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер, інформує Д-НК.

Перша «Картка дрогобичанина» працюватиме у тестовому режимі, а надалі заплановано офіційний запуск.

«Картка дрогобичанина» виготовлена на базі платіжної системи Viza у партнерстві з Ощадбанком. Вона є багатофункціональною та передбачає додаткове підключення таких додатків як транспортний, платіжний та інші додатки лояльності (бонуси).

Картка Дрогобичанина

Картка Дрогобичанина

Картка Дрогобичанина

Спершу запрацює безконтактна система оплати за проїзд у громадському транспорті. Термінали для проведення фінансових операцій, а також автоматизовану систему обліку пасажирів вже закуплено і встановлюватимуть у маршрутках.

Такі картки після їх офіційного введення в дію зможе отримати кожен охочий, оскільки вони функціонуватимуть не лише для оплати за проїзд, а й діятимуть, як картки на знижку у визначених закладах міста чи на певні групи товарів чи послуг.

Окремо та безкоштовно видаватимуть «Картки дрогобичанина» для пільгових категорій населення.

На «Картці дрогобичанина» у пільгових категорій населення монетизуватимуться соціальні виплати та доплати, – зазначає начальник Управління праці та соціального захисту населення ДМР Іван Терлецький.