З турботою про дітей загиблих Героїв Дрогобицької громади

Повномасштабна війна, яка другий рік поспіль триває в Україні виснажує не лишень дорослих, але й накладає відбиток на дітей. Часті повітряні тривоги, біль від втрат рідних, щоденний потік інформації про події на фронті тощо, передає ДНК.

Щоб допомогти дітям перенести негативні емоції – відділ соціально-психологічної правової підтримки та взаємодії із захисниками, захисницями та членами їх сімей ДМР спільно із адміністрацією навчально-розважального комплексу «Зефір» організували для 20 дітей загиблих Героїв Дрогобицької громади активне дозвілля в комплексі «Зефір». Впродовж кількох годин діти мали насичену програму із аніматорами, цікаві квести, музичні номери, відтак відвідали чимало розважальних зон, а на завершення – їх пригостили смачною піцою.

Як стверджують фахівці відділу соціально-психологічної правової підтримки та взаємодії із захисниками, захисницями та членами їх сімей – такі активні розваги безумовно допомагають дітям перезавантажитись, емоційно розслабитись та знайти нових друзів, а ще набратись позитивних емоцій та наснаги.

У відділі запевняють – такі зустрічі будуть традиційними і уже наступного місяця кілька десятків дітей помандрують у «Зефір» за черговою порцією позитивних вражень.

Додамо, цієї зими відділ соціально-психологічної правової підтримки та взаємодії із захисниками, захисницями та членами їх сімей організовував активне дозвілля для дітей загиблих Героїв на ковзанку.

У міській раді вдячні активному бізнесу міста за розуміння та підтримку дітей та молоді із родин полеглих Героїв Дрогобицької громади.