smart-інфотаблоУ центральній частині Дрогобича зупинку громадського транспорту облаштували першим електронним інформаційним табло

На табло можна побачити, який громадський транспорт

курсує на цій зупинці, через скільки хвилин прибуде на зупинку. Окрім цього, ви ще зможете підзарядити свій гаджет та у випадку необхідності викликати на допомогу. Пристрій обладнаний спеціальною «гарячою» кнопкою, натисканням якої можна викликати працівників КП «Муніципальна варта Дрогобича».

smart-інфотабло

Як зазначає керівник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер, наступну зупинку заплановано облаштувати на залізничному вокзалі, а щодо вибору місця облаштування решти зупинок, то це питання буде винесено на розгляд дрогобичан через е-консультації.

«Це другий крок реалізації програми «Розумні громадські перевезення» у межах проекту «Дрогобич – Smart City». Першим кроком було встановлення GPS-трекерів на машинах громадського транспорту та запровадження мобільного додатку для відстеження руху транспорту», — повідомив Станіслав Гайдер.

smart-інфотабло

Витрати на встановлення інформаційного е-табло покрили партнери з команди «DozoR».

Третій крок, за словами посадовця, це запровадження безконтактного розрахунку за проїзд у громадському транспорті. Цей проект буде реалізовуватись спільно з компанією VISA.

Вартість технічного обладнання для запровадження безконтактного розрахунку за проїзд у громадському транспорті становить близько 1 мільйона гривень, які профінансовані з офісу платіжної системи Visa.