У Дрогобичі на площі можлива заміна деяких деревДерева на площі Ринок, які не подаватимуть ознак життя, підрядна організація замінить за власний коштом

Більшість дерев, які наприкінці минулого року висадили по периметру площі Ринок, розпустили бруньки. Після дощових

опадів, які за прогнозами синоптиків триватимуть у Дрогобичі ще кілька наступних днів, очікують появи листя на всіх деревах.

«Особливістю породи дерев, які висадили на площі Ринок, є те, що період від їх саджання до брунькування є доволі тривалим. Тим більше, що погодні умови впродовж часу, якого дерева висадили, не сильно сприяли їх «прийняттю»: не випадав ні сніг, ні дощ. Незважаючи на той факт, що висадили дерева з дотриманням усіх на те правил, закономірним є факт, що при висадці будь-яких культур 10-20% можуть не «прийнятися»», – розповідають у КП «Управління капітального будівництва» ДМР.

площа ринок

Після теперішніх дощових опадів в КП «УКБ» очікують, що розпустяться решту дерева. Якщо ж дерева не приймуться, то підрядна організація, яка займалась висадкою дерев, замінить їх за власний кошт.

площа ринок

Нагадаємо, по периметру обох сторін площі Ринок висаджено дерева різновиду клена декоративної кулястої форми, які самостійно формують крону. Висота саджанців дерев становила близько трьох метрів.