У освітніх закладах Дрогобича та територіальної громади лунають останні дзвоники

17 освітніх закладів Дрогобича та територіальної громади минулого тижня завершили навчальний рік. Таку інформацію озвучив 6 червня на щотижневій оперативній нараді керівник відділу освіти міста Віталій Вовків. За його словами – впродовж цього тижня ще 14 гімназій та ліцеїв на Дрогобиччині проведуть «останні дзвоники». Формат так званого свята «останніх дзвоників» кожен навчальний заклад обирає сам. Так, цьогоріч деякі освітні установи міста проводили міні-лінійки, хтось організовував благочинні ярмарки, хтось – запропонував учням відвідати театр.

За твердженнями керівника відділу освіти Дрогобича – випускні документи цьогоріч отримають усі учні 9 та 11 класів. Так, свідоцтво за 9 клас буде вручено – 1128 учням, з них – 113 із відзнаками.

Свідоцтва за 11 класів отримають 656 учнів, з них 37 – золоті медалісти, 12 – срібні.

На Дрогобиччині, цей навчальний рік із місцевими учнями завершують 340 школярів із числа внутрішньо переміщених осіб. За твердженнями батьків-переселенців – більша половина школярів мають намір продовжити навчання і в новому освітньому році. Окрім цього, кожного дня з за кордону повертаються в рідне місто наші школярі, які були змушені покинути рідні терени через війну. Тож маємо сподівання, що з 1 вересня класи наших шкіл поповняться, – додав Віталій Вовків.

Також за ствердженнями головного освітянина міста Віталія Вовківа – із числа ВПО 18 учнів цьогоріч отримають свідоцтво за 9 клас, 26 школярів – отримають свідоцтво за 11 клас, з них 2 є золотими медалістами.

Паралельно із завершенням навчального року – освітні установи міста та територіальної громади ведуть роботи із підготовки гімназій та ліцеїв до 1 вересня. Так, у Дрогобичі створюють робочу групу відділу освіти, яка моніторитиме підготовку закладів освіти до початку нового навчального року та опалювального сезону. Огляд навчальних установ стартує уже цими днями.