випари пекарніУ Дрогобичі мешканці одного з багатоквартирних будинків на вул. П. Орлика поскаржилися міській владі на роботу пекарні, облаштованої на першому поверсі

Людям докучає нестерпний запах, що виходить з міні-підприємства.

Як повідомляє начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Летнянчин, попервах мешканці цього будинку давали письмову згоду на перепрофілювання однієї з квартир на першому поверсі під магазин. Згодом приміщенням заопікувався інший власник і зорганізував там пекарню. Люди стали потерпати від сильного запаху, який і став причиною їхнього звернення до влади. Розбиратися у суті справи виїжджала створена комісія. У повітрі лабораторно було зафіксовано перевищення викидів з цієї пекарні. Однак санепідемстанції, додав Микола Летнянчин, заборонено втручатися у підприємницьку діяльність. За дозволом про це повноваження санітарна служба має клопотати у вищі інстанції.

Безглуздою ситуацію назвав міський голова Тарас Кучма. З його слів, він особисто заходив у помешкання над пекарнею, і там справді стоїть сморід. Цього факту, на переконання міського керманича, має бути достатньо, аби припинити діяльність закладу. «Де є шкода людському здоров’ю — санстанція має діяти, не чекаючи жодних погоджень», — підсумував сказане Тарас Кучма.