кабельні злодії в ДрогобичіРозпачливо констатував про нові крадіжки кабелю у Дрогобичі начальник дрогобицької дільниці «Укртелекому» Богдан Фур на сьогоднішній нараді у Ратуші

Нечисті на руку і зовсім позбавлені страху зухвальці вдруге залишили без зв’язку ЖЕО, а на вулиці Чапельського прямо з-під вікон примудрилися потягти кабель. Крадіжки давно стали тенденційними і не припиняються. Не видно чітких дій з боку правоохоронних органів, — бідкався керівник підприємства зв’язку. Щирий жаль і здивування очільник «Укртелекому» викликав повідомленням про те, що виходить на пенсію і сьогодні його останній робочий день. Не приховував Богдан Фур, що саме критичний стан з крадіжками кабелю якоюсь мірою вплинув на його рішення розпрощатися з галуззю, якій він, знаний у Дрогобичі професіонал високого класу, віддав багато років свого життя.

Нагадаємо, керівництво «Укртелекому» кілька місяців б’є на сполох з приводу ситуації з викраденням кабелю у Дрогобичі. Місто у цій сумній статистиці займає впевнену позицію лідера у Львівській області.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому