жертви НКВСВідділ сім’ї, молоді та туризму Дрогобицької міської ради у коридорі Ратуші експонував творчі доробки навчальних закладів міста до роковин Голодомору

У межах оголошеного відділом конкурсу школярі крізь власне сприйняття перепустили одну з найчорніших смуг в історії українського народу. Крім віршованих рядків, діти осмислили Голодомор у плакатних малюнках. У творчій уяві організатор винищення українства постав в образі чорної примари з серпом та молотом у руках. Біль своїх однолітків один з юних художників передав через вмиту сльозами дівчину, який сниться хліб.

З композиційного ряду вражає емоційним наснаженням декорація з оберемком житніх колосків, густо всіяних квітами маку. Акцент зроблено на чорному лелеці, який начебто занімів з останнім колоском у дзьобі, тужливо розпростерши крила над вмираючою від голоду землею.

Як відзначають працівники відділу сім’ї, молоді та туризму, діти цього разу ідейною глибиною і формою творчих задумів зуміли здивували. Усі учасники конкурсу будуть відзначені грамотами. Колоскові композиції мініатюрних форм розмістять на меморіалі «Тюрма на Стрийський», представляючи на огляд широкого загалу. Адже саме у цьому найскорботнішому для Дрогобича місці у суботу відбудеться захід з вшанування жертв Голодомору.