мультифункціональний майданчикБіля ДЮСШ імені Івана Боберського спорудять мультифункціональний спортивний майданчик та спортивне поле з біговими доріжками

Зараз на території Дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського проводяться підготовчі роботи зі спорудження мультифункціонального спортивного майданчика з поліуретановим покриттям. Перевагами такого покриття є низький рівень ризиків травматизму, еластичність, висока стійкість до перепаду температурних режимів та зносостійкість.

На такому майданчику можна грати як в баскетбол, так і в волейбол, теніс і міні-футбол. Межі майданчика, а це 18х32 метри, будуть огороджені парканом та освітлюватимуться ліхтарями, що сприятиме заняттям у темну пору доби. Також на мультифункціональному майданчику будуть розміщені 2-х рядні трибуни.

Окрім цього на території ДЮСШ проводять роботи зі спорудження футбольного поля з біговими доріжками та синтетичним покриттям.

Як повідомляють в Управлінні капітального будівництва Дрогобицької міської ради, загальна сума, виділена на виконання робіт становить 3 632 567 грн, з них: 1 532 567 грн — кошти міського бюджету, 500 тис грн — кошти обласного бюджету та 1 600 000 грн — кошти ДФРР. Виконавцем робіт є ТзОВ «Еліт Спорт Груп», вибране за результатами тендеру через «Prozorro».

Нещодавно міський голова Дрогобича Тарас Кучма та заступник міського голови Василь Качмар відвідали ДЮСШ імені Івана Боберського з метою перевірки та контролю проведення робіт.

Завершення робіт заплановано до кінця 2017 року.

Джерело:drohobych-rada.gov.ua