Пакунки малюкаУ п’ятницю, 21 грудня, батькам 13 новонароджених хлопчиків та 9 дівчаток вручили «Пакунки малюка», які профінансовано за кошти місцевого бюджету

Традиційно пакунки батькам вручили міський голова Дрогобича

Тарас Кучма спільно з начальником відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександрою Пашко.

Опісля вручення «Пакунків малюка» міський голова поспілкувався з батьками щодо якості послуг, які надаються у Дрогобицькому пологовому будинку.

Як наголосив Тарас Кучма, завдяки бесідам з батьками вдається отримати повну інформацію про необхідні зміни у пологовому будинку. Таким чином було закуплено УЗД-апарат, кардіотокографи, зроблено ремонти в палатах та операційному відділенні, закуплено новий операційний стіл, закуплено набори нової постільної білизни. Відтак міський очільник закликав батьків надавати інформацію про будь-які проблеми, які у них виникали і наголосив, що всі ці відгуки враховуються з метою покращення надання якості послуг у Дрогобицькому пологовому будинку.

Цього разу батьки позитивно відгукувалися про роботу персоналу, однак наголосили на важливості забезпечення подачі гарячої води у всі кімнати та оперативності видачі «Пакунку малюка», який фінансується урядовою програмою.

Заслухавши батьків, Тарас Кучма подякував за позитивні відгуки і наголосив, що проблему подачі гарячої води вирішують, а наступним кроком буде вирішення проблеми з постачанням тепла у палати, оскільки через застарілість системи опалення не всі палати однаково обігріваються. Щодо озвучення проблеми оперативності видачі урядового «Пакунку малюка», то міським головою дано доручення відповідним структурним підрозділам для врегулювання цієї проблеми.

Нагадаємо, місцева програма «Пакунок малюка» діє у Дрогобичі з 2017 року. Так, у 2017 році «Пакунок малюка» виділяли для сімей у яких народилася третя і більше дитини. З 1 січня 2018 року таку допомогу надають сім’ям у яких народилася друга і більше дитини. Цьогоріч вартість «Пакунку малюка» становить 720 гривень. отримати допомогу можуть жителі міст Дрогобича та Стебника. За детальною інформацією просимо звертатися у кабінет №33 Дрогобицької міської ради.