Тренінг у ДрогобичіЗавтра, 1 листопада, о 10 годині в приміщенні Дрогобицької міської ради відбудеться тренінг з організації пожежного захисту об’єктів історичної та культурної спадщини Дрогобиччини

Його проведе консультант з пожежної безпеки об’єктів історичної та культурної спадщини зі США Кріс Маріон. Серед об’єктів, на яких він працював, – Статуя Свободи в Нью-Йорку, собор св. Патріка в Нью-Йорку, монастир Амарбаясгалант в Могнолії, президентський палац в Індії та багато інших.

До участі в тренінгу запросилипрацівників музейної справи, спеціалістів з охорони культурної спадщини, пожежних та всіх, хто дотичний до збереження культурних пам’яток, – передають Дрогобиччина — новини краю.

Як розповіли в комунальній установі «Інститут міста Дрогобича», Кріс Маріон прибув до Дрогобича разом з представницею посольства США в Україні Ольгою Любинецькою в рамках реалізації проекту з реставрації стінописів пам’ятки архітектури XV- XVІ ст. церкви св. Юра, занесеної до списку об’єктів культурної спадщини ЮНЕСКО, що здійснюється коштом посольського фонду США зі збереження культурної спадщини.