У Дрогобичі, Стебнику та селах громади тривають поточні комунальні роботи – ремонт доріг, замощення тротуарів та доріжок

Про хід ремонтних робіт повідомили у Департаменті міського господарства.

Як інформує ДНК зокрема у Дрогобичі триває поточний ремонт дорожнього покриття внутріквартальної дороги по вулиці Коновальця біля будинків №7/2, 7/3, 7/4 та 7/10. Роботи виконує підрядна організація. За сприятливих погодних умов ремонт планують завершити до кінця тижня.

На вулиці Володимира Великого, за зверненнями мешканців, проводять замощення пішохідної доріжки. Доріжку викладають зі старих бетонних плит, від перехрестя з вулицею Винниченка до кафе «Юність». Роботи виконує КП «Служба муніципального управління».

На вулиці Шевченка тривають роботи з замощення тротуару бруківкою. Роботи ведуться на відрізку вулиці, від податкової вздовж парку XXI століття.

У Стебнику триває поточний ремонт асфальтного покриття на вулиці Симоненка. Роботи виконує підрядна організація.

Окрім цього ведуться підготовчі роботи до поточного ремонту частини дорожнього покриття на вулиці Зелена Діброва у Стебнику. Їх проводять силами КП «Служба муніципального управління».

Окрім цього ведуться планові ремонтні роботи в селах громади. Зокрема в селі Монастир-Дережицький на вулиці Грушевського проводять поточний ремонт з відновлення дорожнього покриття.