провокаториПрапор із зображенням радянського диктатора провисів на будівлі охорони однієї з автостоянок

У Дніпрі напередодні Дня Перемоги на одному з будинків з’явився прапор із зображенням диктатора СРСР Йосипа Сталіна. Про це на своїй сторінці в Facebook написав працівник історичного музею імені Дмитра Яворницького Ігор Куликовський, інформує Д-НК.

Прапор із зображеннями «вождя народів» та заборонених в Україні георгіївською стрічкою, зіркою, серпом і молотом, разом з орденом Вітчизняної війни і написом «Спасибі дідові за Перемогу» з’явився на будівлі охорони однієї з автостоянок міста. Як зазначає Куликівський, «деякі домовленості 2014 року зі деякими верствами населення вже не діють».

провокатори

У коментарях до посту користувачі соцмережі висловили своє обурення публічною демонстрацією забороненої комуністичної символіки. «Весняне загострення», «Без слів», «А потім вони скаржаться, що у них стоянки горять», — такі коментарі були під даним постом.

У свою чергу, учасниця громадської ради при міській раді Дніпра Ольга Волкова зазначає на своїй сторінці в Facebook, що даний прапор встиг провисіти протягом декількох днів.

Проте, провисів цей прапор недовго: приїхали на місце співробітники поліції зажадали від охоронців зняти його і виписали штраф згідно із Законом України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки».

провокатори

Пізніше місце прапора з «батьком народів» зайняв державний синьо-жовтий прапор України.

провокатори