домік ДимінськогоВійськова прокуратура відвоювала у суді право виселення недобросовісного орендаря

Структури бізнесмена зайняли земельну ділянку площею майже 30 га на території Яворівського полігону, де

відбуваються міжнародні військові навчання.

Фірма, підконтрольна львівському бізнесмену взяла в оренду цю територію і збудувала там приватний будинок. Справа вже кілька років розглядається у судах. Торік Вищий господарський суд України залишив маєток на Яворівському полігоні за власником. А вже у листопаді 2018 року військова прокуратура домоглась в суді звільнення ділянки.

Протягом 2015-2017 років в судах прокуратура намагалася скасувати договір оренди нерухомого військового майна, який уклала Яворівська квартирно-експлуатаційна частина з суб’єктом господарської діяльності. За цим договором нежитлові приміщення колишнього профілакторію площею понад 1100 м2 у с. Верещиця Яворівського району на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон) були здані в оренду. А разом з ними надано в користування земельну ділянку площею майже 30 га, з яких 13 га – озеро.

«Вказаний договір оренди укладений ще у 2012 році терміном на 3 роки. Однак у травні 2015 року сторони уклали додатковий договір. Згідно з ним у порушення порядку укладення договорів оренди, тобто без проведення конкурсу, продовжили його терміном до травня 2018 року», ‒ повідомила військова прокуратура Західного регіону.

Господарський суд відмовився визнавати недійсним договір оренди.

Після закінчення терміну дії цього договору оренди військова прокуратура через суд вимагала в орендаря звільнити нерухоме майно та земельну ділянку.

«Під час судових розглядів представники відповідача намагались довести суду про чинність договору: його пролонгацію ще на три роки. Однак Господарський суд Львівської області, дослідивши всі обставини справи, ухвалив рішення, яким позовні вимоги військової прокуратури Західного регіону України задовольнив у повному обсязі», ‒ зазначили у прес-службі військової прокуратури.

Сам Петро Димінський зараз перебуває у міжнародному розшукуза підозрою у скоєнні смертельної ДТП.