покарання маршрутникаУ Чернігові водій маршрутки не захотів безкоштовно везти ветерана війни на Донбасі Владислава Шатила

Наступного дня боєць прийшов до нього для роз’яснень. Відео інциденту опублікував на своїй сторінці у Facebook

Олександр Тарнавський, друг військового. «Вчора моєму товаришеві Владиславу Шатилу, що втратив на війні ногу, відмовили у безкоштовному проїзді, гарантованому законом. Крім того, водій почав принижувати Владислава при пасажирах і розмахувати своїм посвідченням учасника бойових дій в Іраку», — пише Тарнавський.

покарання маршрутника

За його словами, наступного дня учасники інциденту зустрілися на кінцевій зупинці маршрутки. Там маршрутник почав виправдовуватися і заявив, що він такий же, як і учасник війни на Донбасі, і нібито чудово розуміє, бо сам був у Багдаді. Судячи з останніх кадрів, ветеран все ж вирішив жорстко провчити кривдника і вивів його з маршрутки. У кінці ролика водій стоїть у розірваній кофті та із синцями на обличчі. «Бесіда» проходила виключно між водієм і хлопцем з протезом, ніхто сторонній не втручався. Вже після припинення зйомки водій вибіг напівоголений і почав кричати нецензурну лайку, за яку відповісти не зміг.

покарання маршрутника

Урешті втік у невідомому напрямку, залишивши автобус відкритим», — уточнив Тарнавський.