прощання з героямиСьогодні зранку відбувся Молебень та прощання із загиблими в клубі на території 16-ї окремої бригади армійської авіації

У понеділок, 10 червня, рідні, побратими-військові та громадськість міста Броди зустріли тіла військовослужбовців-

вертолітників, які загинули 29 травня в авіакатастрофі неподалік села Сестрятин Радивилівського району Рівненської області.

Скорботна зустріч відбулась при в’їзді у місто в мікрорайоні Червоні казарми. Потім траурна хода із хоругвами пройшла до невеличкого храму – церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України, що поруч із військовою частиною у якій служили загиблі авіатори. У церкві за участі багатьох священників різних конфесій відслужили заупокійний парастас.

Поховають загиблих вертолітників у містах-селах, де проживають їх рідні та близькі.

Як уже повідомляв Leopolis.news, пізно ввечері у середу, 29 травня, о 23:27 під час учбово-тренувального польоту було втрачено зв’язок з вертольотом Мі-8. У результаті авіаційної катастрофи загинуло четверо військовослужбовців:

  • полковник Ігор Ярославович Мазепа – командир екіпажу, командир 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України (м. Броди Львівської області);
  • старший лейтенант Владислав Валерійович Попенко – льотчик-штурман;
  • капітан Василь Миронович Романюк – бортовий авіаційний технік-інструктор;
  • старший лейтенант Павло Юрійович Дацюк – бортовий авіаційний технік.

Михайло Шишка, журналіст Leopolis.news

Фото автора