Дахова електростанціяУ рамках святкування 630-річного ювілею нашого міста на території колишнього ацетиленового заводу відбулося урочисте відкриття сонячної електростанції, яка працюватиме у Бориславі як ТзОВ «Синтез Солар»

Новостворену станцію урочисто запустили в роботу власник та водночас директор новоствореного підприємства Юрій Пасічник разом із головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою та міським головою Борислава Ігорем Яворським.

Слід відзначити, що до моменту урочистого введення сонячної електростанції в дію, вона місяць працювала у тестовому режимі, відтак можна з певністю говорити, що до 630-річного ювілею Борислав отримав від родини відомих у місті підприємців Пасічників розкішний подарунок, який буде виражатися у додаткових надходженнях до міського бюджету та появою нових високотехнологічних робочих місць для бориславців.

Виробничі площі, якщо можна так висловитися, новозбудованої електростанції складаються із 4600 панелей. Обладнання, вірніше, сонячні модулі чи, як кажуть в народі, панелі, китайського виробництва, а інвертори (перетворювач постійного струму в змінний) – німецькі. Електростанція складається із двох частин – наземної та дахової, яка є найпотужнішою в Україні. Наземна електростанція має загальну потужність – 326,12 кВт, дахова – 1,114 МВт. Річна загальна генерація буде становити приблизно 1,4 млн. кВт/год.

За повідомленням офіційного сайту міської ради