заводи БориславаПро це йшлося під час зустрічі міського голови Борислава Ігоря Яворського із керівником компанії SPOLGAS (Чехія) Ігором Бріком

У рамках проведення зустрічі піднімалось питання щодо співпраці  у створенні підприємства з переробки супутнього нафтового газу а території міста Борислава. Та використання супутнього нафтового газу для виробництва теплової та електричної енергії.

Від Бориславської міської ради брали участь: Богдан Монастирський, заступник міського голови; Едуард Бринь, заступник міського голови; Володимир Прідун, начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення; Лев Попель, начальник відділу економіки та торгівлі; Оксана Тахтарова, начальник юридичного відділу; Руслан Зелінський, депутат міської ради; Татяна Яник, відповідальна за організацію прийому іноземців і роботу з ними в міській раді.

З іноземної сторони брали участь Ігор Брік, керівник компанії;  інвестор Олег Телегін,  менеджер  Богдан Стусишин.

Ігор Брік, керівник компанії, доповів про методи, які розроблені та ефективно працюють по переробці та утилізації нафтового газу як в Чехії, так і в інших країнах світу.

За результатами зустрічі вирішили вивчити юридичні аспекти функціонування системи щодо створення цього підприємства з переробки супутнього нафтового газу на території міста Борислава та продовжити співпрацю у вирішенні цього питання.