рятувальникиПодібні змагання проводяться щорічно з метою підтримки бойової готовності та підвищення професійної майстерності вогнеборців при роботі в осередках пожеж

Упродовж двох днів, 12-13 вересня, на території

Бориславського тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Львівській області проходили обласні змагання між ланками газодимозахисної служби, передає ДНК.

За право отримати звання «Кращої ланки ГДЗС» боролися 47 команд пожежно-рятувальних підрозділів з усієї Львівщини. Всі учасники змагань були забезпечені апаратами на стиснутому повітрі, переносними радіостанціями, пожежними ломами, ліхтарями та рятувальними мотузками.

Програма змагань складалася із чотирьох етапів. На першому етапі газодимозахисники проводили перевірку апаратів на стиснутому повітрі, одягали їх і проходили вогневий лабіринт, а на другому – в’язали подвійні рятувальні мотузки на потерпілому. Наступний етап передбачав силову вправу по пересуванню колеса за допомогою молота на 15 м. після чого учасники переходили на етап підйому газодимозахисників по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі. Завершальним елементом змагань було проведення розвідки пожежі з пошуком потерпілого у задимленому підвальному приміщенні теплодимокамери.

Усі етапи змагань відбувалися в умовах, наближених до реальних та з дотриманням необхідних заходів безпеки праці.

За підсумками отриманих результатів, команда 6 ДПРЧ м. Борислав (капітан Василь Лазорчин, старший лейтенант Роман Сидорак, старший прапорщик Іван Колечків) посіла друге місце.

Тож вітаємо наших рятівників та бажаємо відпрацьовувати свої професійні навики лише на навчальних полігонах, і якнайменше у реальному житті.