Сміттєзвалище БориславаУ зв’язку з подіями, які відбулися на Грибовицькому сміттєзвалищі, розпорядженням міського голови Борислава Ігоря Яворського була утворена комісія для обстеження Бориславського полігону твердих побутових відходів

Про це повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на спеціаліста  відділу НС та ЦЗН Бориславської міської ради Ольгу Плоскодняк.

Виїзна комісія під головуванням першого заступника міського голови Борислава Едуарда Бриня, за участю представників Бориславського міського відділу ДСНС України у Львівській області Олега Кобилецького, відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Володимира Прідуна, відділу житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Олега Левицького провела обстеження сміттєзвалища на території м. Борислава.

Членами комісії під час проведення обстеження було виявлено забур’янення земель на території полігону; територія та під’їзна дорога знаходяться в незадовільному стані; поблизу немає протипожежних водоймищ.

За результатами обстеження, комісією складено акт та зобов’язано керівництво ТзОВ «Філія»Ком-Еко-Борислав» у встановлені терміни усунути порушення.