загальний страйк в БілорусіВідразу ряд співробітників різних підприємств в Білорусі приєднались до загального республіканського страйку

Відзначається, що люди йдуть з підприємств і не хочуть працювати, так як їх вимоги не збираються виконувати.

Сьогодні, 11 серпня, відразу ряд співробітників різних підприємств в Білорусі приєднались до загального республіканського страйку. Відзначається, що люди йдуть з підприємств і не хочуть працювати, так як їх вимоги не збираються виконувати. Поки мова йде про менш ніж 10 підприємств. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на телеграм-канал «Некст».

Так, до протестів приєднуються співробітники «Гродно-Азот». Також люди йдуть з Мінського маргаринового заводу. ЗМІ запевняють, що Жабінковський цукровий завод повністю зупинений і робітники не хочуть повертатися в цехи. Також страйк йде в Інституті хімії нових матеріалів НАН Білорусі.

Першим перестав працювати електротехнічний завод ім. В. І. Козлова. На всіх підприємствах висунуті майже одні й ті ж вимоги: звільнити всіх політв’язнів і затриманих на акціях протесту, визнати Тіхановську президентом і включити Інтернет. Повідомляється, 4-й тролейбусний парк відмовився виходити на роботу через те, що один з водіїв раніше постраждав на протесті.