знахідкаЦе дивовижна подія сталася ще 4 січня на Загреблі, про цю історію стало відомо від господарів собаки бердичівському журналісту на умовах анонімності

Проживаючи в приватному секторі Бердичева, молода сім’я

для «захисту і спокою» завела собі сторожову собаку породи німецька вівчарка. Собака проживала на вулиці у вольєрі, де була встановлена ​​утеплена собача будка, а на ніч її випускали гуляти по двору домоволодіння.

У зв’язку з молодістю собака має веселу вдачу і тягу до пригод — перестрибує паркан і гуляє по вулиці, або у сусідів. Але під ранок завжди поверталася додому. У зв’язку з цим у власників собаки не раз були конфлікти, які по-сусідськи залагоджувалися.

Ранок 4 січня 2019 року біля власників вівчарки почалося з гостей — прийшла сусідка і питала, чи не знаходили вчора ввечері або сьогодні вранці газетний згорток, перетягнутий гумкою, біля хвіртки їхнього будинку? В ході розмови з’ясувалося, що вчора сусід «злегка під шофе», пізно ввечері, повертався від кумів з грошима, які зайняв в борг на покупку автомобіля. А вранці грошей в куртці не виявив. У сусідів було дві версії втрати грошей — випали в салоні таксі, яким сусід добирався додому, або випали, коли сусід виходив з таксі по приїзду додому.

Пів дня у сусідів з двору чулися крики, плач і докори — втратити сім тисяч доларів США, це все-таки сьогодні серйозна втрата для більшості бердичівських сімей.

Життєва трагедія закінчилася в обід і дуже несподівано. Господиня пішла годувати вівчарку в вольєр і виявила там … погризений газетний згорток з якого стирчали квадратики зеленуватого кольору. Яким чином гроші виявилися в вольєрі, можна тільки здогадуватися — ймовірно їх принесла вівчарка з «прогулянки».

Продовження історії ще цікавіше ніж знахідка грошей в собачому вольєрі — сусіди віддали сусідам знайдений гроші.

Вечір закінчився застіллям в честь чесних сусідів і тяги вівчарки до пригод. Собака отримала в подарунок мішок елітного корму, а люди дізналися, що живуть по сусідству з хорошими і чесними людьми. Сьогодні це важливо точно.