допомога дитиніЇхнє життя змінилося в одну мить: в єдиного сина в сім’ї Сас — 13-річного Олександра діагностували страшну недугу — пухлина головного мозку

Як повідомив на своїй Фейсбук сторінці батько хлопчика пан

Ігор, декілька днів тому в сина погіршився стан здоров’я: дитина різко почала втрачати вагу, почав падати зір та частково хлопчик став втрачати пам’ять. «Ми відвезли сина на обстеження в Чорнобильску лікарню, що у Львові, де лікарі встановили невтішний діагноз — пухлина головного мозку», — повідомляє батько.

Так як хлопчик перебуває у дуже важкому стані, батьки вирішили не транспортувати його поки що за океан, а погодитися на проведення операції і подальше лікування в Україні.

На сьогодні сім’ю потрібно підтримати фінансово. Скільки необхідно коштів на лікування сина та його реабілітацію батьки підраховують. Та достеменно відомо уже – суми захмарні, таких коштів родина немає. Тож рідні та близькі Олександра звертаються до усіх небайдужих — не залишити їх наодинці із бідою! Бо як відомо – чужих дітей не буває! Просимо підтримати родину та допомогти одужати хлопчику і жити повноцінним життям!

Кошти можна переказати на рахунок: 4149 4390 1936 9267 (Приватбнк) отримувач Сас Ігор Антонович, батько дитини.

Номер валютної картки: 4149 4991 3285 9438.

Контактна особа: Сас Ігор Антонович (батько хлопчика), тел.: (096) 861-00-51