Турецькі миротворціТурецький військовий контингент, який стане реальною гарантією безпеки в Нагірному Карабасі, вже на території Азербайджану

Турецькі військові з союзної країни прибули до

Азербайджану по повітрю, передає Д-НК. «У Баку приземлилися перші турецькі військово-транспортні літаки Airbus А400М з контингентом», — повідомляє телеграм-канал «Мілітарист».

З огляду на вкрай нестабільну ситуацію в Карабасі, турецький військовий контингент є дійсно миротворчим. Адже російські війська перебувають в регіоні, як відзначають багато аналітиків, з однією місією — законсервувати багаторічний конфлікт, не допустити його вирішенню, зберегти такий конфліктогенний фактор, як невизнана республіка Арцах на території Карабаху.

У ситуації, що склалася Туреччина стала єдиним союзником Азербайджану, який прагне повернути раніше окуповані території. Що ж стосується Вірменії, то її союзник — росія. До речі, глава МЗС росії Сергій Лавров і міністр оборони ерефії Сергій Шойгу планують відвідати Вірменію найближчим часом. І Вірменія, судячи з нинішніх тенденцій, все більше стає російською сферою впливу. А це робить роль Туреччини як противаги цьому впливу дуже важливою, як і в справі збереження хоча б відносної стабільності на Кавказі.