ремонти дорігУ вівторок на найбільш проблемному відтинку дороги, що з’єднує Борислав із Дрогобичем з’явилася важка дорожня техніка

Турецька компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл» розпочала ремонт автодороги загального користування «Борислав – Дрогобич». Мова йде не про всю дорогу, а лише про найбільш складну ділянку – від першого переїзду на в’їзді біля «Галлаку» до повороту на вул. Горішня Брама м. Дрогобича, – яка знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Львівській області. Для ремонту цього вкрай розбитого відтинку дороги передбачено витратити 12 млн. грн.

Як пояснив член постійно діючої депутатської Комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний фінансування буде здійснюватися за рахунок перевиконання митних платежів. Депутат відзначив, що наразі не можна гарантувати, що ремонт цієї ділянки дороги буде завершено цього року. Можливо, дещо доведеться доробляти навесні, але очевидним є факт, що процес запущений і він буде обов’язково доведений до кінця.

Пан Михайло також пояснив, що ремонт відтинку дороги на Дрогобич проводитиметься у декілька етапів. На першому етапі дорожники виконають значний обсяг підготовчих робіт, який дозволить водіям комфортно їздити вказаною дорогою. На другому етапі буде підготовлено бетонну основу та проведено укладку асфальту.

За планом укладку асфальтно-бетонного покриття «Онур» повинен розпочати на початку жовтня, якщо, звичайно, у плани дорожників не внесе свої корективи погода. Але й це можна буде зробити при умові, що вдасться вирішити проблеми із доставкою щебеню.
Депутат Львівської обласної ради пояснив, що через проблеми з постачанням сипучих матеріалів із кар’єрів компанія «Автомагістраль-Південь» зупинила ремонт траси Східниця – Пісочна.

Петро МАГУР