московія буде зруйнованаРосійська Федерація під час свого створення взяла на себе модель СРСР, яка приведе її до саморуйнування

Екс-секретар РНБО України Олександр Турчинов переконаний, що це генетичний процес.

В. о. президента в 2014 році і екс-секретар РНБО України Олександр Турчинов пояснив, що Російська Федерація сформувалася на залишках зруйнованої СРСР і взяла від неї генетичну хворобу саморуйнування, яка зіграє проти Москви і на руку Україні, якщо в країні припиниться аматорство в питаннях державного управління.

Про це він розповів в інтерв’ю «Обозревателю», передає Д-НК. Турчинов підкреслив, що СРСР розвалився з такою швидкістю, що ніхто навіть не встиг зрозуміти, як все це сталося. Він зазначає, що ще в 1990-і ніхто не міг сказати, що Союзу не буде. Далі Росія успадкувала ядерну зброю і фінанси, однак разом з тим РФ отримала і генетичну хворобу саморуйнування.

Екс-секретар РНБО вважає, що Росія буде зруйнована і Україна поверне Донбас і Крим. Також він пояснив, що в 2014 році ніхто не підтримав його ідею про введення воєнного стану, так як Крим вже був захоплений і ситуацію би це не змінило, однак півкраїни все ще було у вогні.