Трускавецький водоканал заборгував Дрогобичводоканалу 1,3 млн.грн.КП “Дрогобичводоканал”: За півроку Трускавецький водоканал наростив заборгованість перед Дрогобицьким – на 1,3 мільйона гривень

Протягом останнього місяця ТзОВ “Трускавецький

водоканалал” наростило заборгованість перед КП “Дрогобичводоканал” у розмірі 150 тис. грн, а за перше півріччя цього року приріст становить 1,3 млн. повідомляє ДНК, з посиланням на КП «Дрогобичводоканал».

За останні три роки на користь Дрогобицького підприємства було ухвалено вісім судових рішень на загальну суму 15,4 млн. грн. Проте відповідно до цих рішень, стягнення з Трускавецького водоканалу було розтерміновано на 36 місяців. Як результат, Трускавецький водоканал справно сплачує стягнення та не доплачує повну суму поточних місячних нарахувань. Тому загалом заборгованість продовжує зростати і на 1 липня вона становить 12,7 млн. грн.

“Це тривожна цифра свідчить, що масштабність боргових обсягів не зменшується і задавнену проблему з року в рік просто пускають по колу”, – заявив в прямому ефірі радіо “Франкова земля” начальник КП “Дрогобичводоканал” Роман Шагала.

З його слів, КП “Дрогобичводоканал” продовжує боротьбу у судах. Сьогодні на розгляді у Господарському суді Львівської області перебуває справа на суму 9,3 млн грн , готується позов на стягнення цьогорічного приросту заборгованості 1,3 млн.

“Разом з тим, ми постійно апелюємо до влади Трускавця з вимогою шукати економічно дієві інструменти впливу на проблему, – сказав Роман Шагала. – Зрозуміло одне, що без додаткового інвестування Трускавецький водоканал цей борг не сплатить. Не вирівняє ситуацію наш боржник за рахунок підняття тарифів, бо законодавством заборонено у структуру тарифу закладати видатки на погашення заборгованості попереднього періоду”.

КП “Дрогобичводоканал”