курорт Трускавець26 грудня 2015 року у плавальному басейні Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» проведено відкриту першість ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» з плавання серед учнів 2006-2009 р.н.

Організатори змагань – Львівська обласна федерація морського багатоборства і акватлону та Трускавецький ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ». Змагання проводились з метою визначення рівня підготовленості юних плавців. Для більшості учасників це був перший старт та демонстрація освоєння навику з плавання.

У відкритій першості брали участь вихованці відділення плавання ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» та Дрогобицької ДЮСШ.

Відкривав змагання голова Львівської обласної федерації морського багатоборства і акватлону Андрій Жгута. На урочистому відкритті змагань заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» з навчально-виховної роботи Ігор Гургула привітав учасників змагань, побажав їм вдалого виступу та щоб у подальшому вони гідно захищали спортивну честь своїх спортивних шкіл, міст та нашої держави. Головний суддя Богдан Смеречинський ознайомив присутніх з програмою змагань.

Перемогу у відкритій першості ДЮСК «СПОРТОВЕВЦЬ» вибороли юні плавці:

25 м вільним стилем : Тимошенко Софія, Гургула Анна, Кирчей Стас, Допілка Сергій.

25 м на спині : Жгута Олександра, Гургула Анна, Горбовий Дмитро, Франчук Максим.

50 м вільним стилем : Олексин Катерина, Франків Андрій, , Василенко Марко.,Біліченко Вероніка.

50 м на спині: Коблик Вероніка, Франків Андрій , Вітєбський Артур.

50 м брас : Допілка Сергій, Ліхтаревський Владислав.

50 м батерфляй: Вітєбський Артур.

(тренери ДЮСК – Богдан Смеречинський, Олег Кирчей, Андрій Жгута та Степан Василенко).

Під час нагородження учасників відкритої першості з плавання також були відзначені переможці конкурсу малюнків «Мій басейн – моє здоров’я», який проводився у ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» з вересня по 15 грудня 2015 року.

25 грудня 2015 року у спортивному залі Трускавецького Навчально-виховного комплексу «СЗШ №2 – гімназія», в рамках «Тижня початкових класів», проведено спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я ». Серед родинних команд 1 – 2 класів відзначились сім’ї працівників ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ». Сім’я тренера з плавання Олега Кирчея виборола першість, а сім’я заступника директора ДЮСК Ігоря Гургули стала переможцем у номінації «Сила людського духу».

Директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович