депутати ТрускавцяПодаткова інспекція оштрафувала таксиста за ухилення від сплати податків. Порушником виявився депутат Трускавецької міської ради

Працівники податкової спіймали депутата-таксиста «на гарячому», коли той взяв плату за проїзд у своєму таксі та попрощався з клієнтом. Для податківців цей факт підтвердив підозру, що пан депутат веде підприємницьку діяльність, отримує прибуток, однак податки не платить.

Підприємець, який знаходяться на загальній системі оподаткування, повинен вести облік наданих послуг та прибутків і сплачувати відповідний податок. Не сплачуючи податки, підприємці практично крадуть гроші з бюджету міста, які повинні йти на соціальні виплати.

Незрозуміло, чому до такого докотився депутат, який мав би власним прикладом показувати, що бюджет міста треба наповнювати. Ухиляння від сплати податків – не лише ганьба, а й порушення закону. Одного знаменитого гангстера в США в тюрму посадили не за його розбої, а за … ухиляння від сплати податків.

На даний час триває перевірка інформації, що горе-депутат має кількох «своїх» таксистів-неплатників, яких він «дахує», вимахуючи своїм депутатським мандатом. Якщо інформація підтвердиться, то «таксистом» без ліцензії займуться комісія з питань регламенту та депутатської етики, а також правоохоронні органи.