програма дельфінарію«Із перших днів роботи дельфінарію, ми завжди приймали у себе на благодійних засадах учасників АТО та їхні сім’ї

До Дня захисника України Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у Трускавці привітав усіх військовослужбовців та запросив на шоу-виставу поранених бійців АТО, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону (Львів), та військових медиків цього шпиталю

Напередодні свята у львівському військовому госпіталі відбулася урочиста частина акції «Героям – на здоров’я» від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну», що приурочили до Дня захисника України.

Цього дня госпіталь відвідали наймолодші учасники мегапроекту «Мій тато захищає Україну» – діти учасників АТО, які передали для захисників особливі подарунки – власноруч виготовлені тістечка та печиво, а також вітальні листівки-дряпанки. Такі сувеніри дітки виготовляли під час різноманітних майстер-класів.

Окрім подарунків, військовим влаштували святковий концерт та святковий торт. Акція «Героям – на здоров’я», в яку кожен її співорганізатор вклав свою любов, позитивну енергетику та радісні емоції, вийшла неймовірно чудовою. Прекрасний настрій для наших Героїв у госпіталі забезпечили відомий скрипаль-віртуоз Олександр Божик, Іванна Савченко та Ярослав Антонійчук із запального українського дуету «Ріка життя» та популярна співачка Софія Федина, а також методист 58-го Будинку офіцерів із прекрасним співочим талантом Анна Маякова.

смаколики воїнам

Справжнім сюрпризом для всіх військових став подарунок від партнерів мегапроекту «Мій тато захищає Україну» – Розважально-оздоровчого комплексу із дельфінами «Оскар». Під час концерту їх привітала зі святом менеджер відділу зв’язків із громадськістю та ЗМІ дельфінарію Світлана Радішевська та урочисто вручила сертифікат для 45 осіб на відвідування шоу з морськими тваринами.

програма дельфінарію

«Із перших днів роботи дельфінарію, ми завжди приймали у себе на благодійних засадах учасників АТО та їхні сім’ї. Більше того, воїни, які проходять реабілітацію у військовому санаторії в Трускавці, мають нагоду безкоштовно проходити у дельфінарії сеанси терапії із дельфінами. Тож і цього разу нам було приємно взяти участь в акції «Героям – на здоров’я», привітати і подякувати військовим лікарям за те, що рятують життя і здоров’я нашим Героям, а також самим воїнам АТО, які захищають нас там на Сході. А щоб слова вдячності набули певного сенсу, ми запросили їх на шоу з морськими тваринами і таким чином подарували їм частинку своєї любові та турботи», — зазначила С.Радішевська.

Такий подарунок справді приніс незабутні враження для кожного військового, які на День захисника України побували у дельфінарії. У піднесеному настрої військові поїхали на Службу Божу у Храм святої Анни, що в місті Бориславі, де помолилися перед мощами святих.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ