курорт ТрускавецьТаке доручення правоохоронцям учора, 5 лютого, на апаратній нараді дав заступник міського голови Трускавця Олександр Ткаченко

Олександр Олександрович повідомив, що був свідком того, як з’ясовували стосунки два угрупування таксистів.
«Їхні війни між собою призводять до того, що ніхто не може нормально виїхати з залізничного вокзалу, — наголосив чиновник. — Наведіть порядок з їхнім паркуванням», — звернувся він до присутнього на нараді представника трускавецького відділку поліції.

Зазначимо, що Олександр Ткаченко – нечастий гість у своєму робочому кабінеті. Це чи не єдиний випадок, коли за відсутності міського голови Андрія Кульчинського та заступника Олексія Балицького він потішив своєю присутністю на апаратній нараді. А так щопонеділка він ігнорує її проведення.

Втім, можна вважати, що дебют посадовцю вдався: Олександр Олександрович привітав іменників-працівників міськради, дав чимало доручень комунальникам, інформаційному відділу, очільниці управління розвитку міста, проігнорував повідомлення про те, що «Міленіум» є хронічним порушником правил благоустрою, висловив зауваження стосовно незручного часу проведення балетної вистави завідувачці відділу культури.

Одне слово, продемонстрував свій начальницький потенціал на всі сто!

Галина УЛИНЕЦЬ