лікарня ТрускавцяТрускавецька міська лікарня в опалювальний сезон входить із новим твердопаливним котлом

Його у головному лікувальному закладі оздоровниці встановили цього літа. Це означає , що чимале приміщення лікарні уже в цей осінньо-зимовий період можуть обігрівати як газом так і дровами. Рішення про встановлення твердопаливного котла у трускавецькій лікарні прийняли у міській раді ще рік тому.

— Усім відомо, як сьогодні подорожчало голубе паливо у державі, — каже міський голова Трускавця Руслан Козир. — Наша міська лікарня потребує чимало газу, бо загальна територія закладу досить велика. Щоб зекономити бюджетні кошти , але не зменшувати подачу теплоносія до лікарні , ми вирішили встановити альтернативне джерело тепла у лікарні – твердопаливний котел. Окрім цього – новий котел є своєрідною підстрахівкою для лікувального закладу на випадок перебоїв із газом, чи іншими надзвичайними ситуаціями , — пояснює Руслан Козир.

Новий котел споживатиме до 5 кубів дров на день, підрахували у КП «Трускавецьтепло». Відтак там уже отримали вказівку від міського голови – заготовити достатню кількість сухих дров для старту опалювального сезону. За переконаннями очільника оздоровниці Руслана Козира, уже до кінця цього тижня лікарняна котельна має бути забезпечена не менше як 10-ти денним запасом дров. У «Трускавецьтепло» доручення обіцяли виконати.