бюджет ТрускавцяДоходи до бюджету Трускавця за підсумками серпня перевиконані на понад 1,5 млн грн

Про це повідомив на апаратній нараді у Трускавецькій міський раді начальник фінансового управління Микола

Федоричак.

План надходжень до загального фонду бюджету у серпні складав 13 млн 607 тис, а виконання сягнуло 15 млн 504 тис, що на 1, 528 млн грн більше від запланованого, — зазначив Микола Федоричак. — Основним видом наповнення бюджету є податок з доходів фізичних осіб, надходження за серпень склали 6,93 млн грн при плані — 5, 72 млн грн. Це є свідчення того, що збільшується фонд заробітної плати в загальному по місту, — наголосив фінансист.

Якщо говорити про місцеві податки і збори, то надходження їх становлять 8, 05 млн грн., перевиконання плану – 219 тис грн. Невиконаним є місячний план податку на нерухоме майно – надходження — 1,19 млн грн при запланованих – 1,3 млн грн.

У фінансовому управління триває робота з уточнення показників бюджету, які будуть розглянуті на сесії 26 вересня. Розпорядники бюджетних коштів мають подати інформацію щодо додаткових потреб у фінансуванні енергоносіїв та заробітних плат.

Нагадаємо, що 10 травня Уряд схвалив Постанову №363 про внесення змін до Постанови КМУ від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів». Змінами передбачено збільшення посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування.

Ольга КУЦ

Джерело: Джерела Трускавця