чемпіонат22-25 квітня на Львівщині пройде Відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці на шосе «Tour de Lviv region»

З чотирьох днів змагань два матимуть безпосередній стосунок до Трускавця.

Сьогодні тема підготовки до велозмагань стала предметом робочої наради в Трускавецькій міській раді. В зустрічі участь взяли міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Селіверстов та начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль.

Чемпіонат з велогонок стартує 22 квітня у Жовкві. Спочатку відбудеться індивідуальна гонка, а потім групові.

24 квітня в полудень (12.00) біля двох сотень велосипедистів (чоловіків та жінок) з різних регіонів України, а також гості з-за кордону стартують із Сокільників під Львовом в напрямку Трускавця. В нашому місті-курорті роверисти будуть орієнтовно біля 14.30-15.00, після чого поїдуть до фінішної точки на Бухівському перевалі. Переночують учасники велочемпіонату у Трускавці.

Останній день Відкритого командного чемпіонату України в багатоденній гонці на шосе «Tour de Lviv region» і розпочнеться у Трускавці, і завершиться в нашому місті-курорті. Збір команд та старт велозмагань матимуть місце на центральному майдані – площі Незалежності орієнтовно о 10 ранку. Велосипедисти проїдуть маршрутом Трускавець-Борислав-Східниця-Урич-Верхнє Синьовиднє (до траси Київ-Чоп) та в зворотньому напрямку. На центральній сцені Трускавця відбудеться і церемонія завершення Чемпіонату, яка включатиме підбиття підсумків та нагородження.

Координуватиме проведення національних змагань управління молоді та спорту Львівської ОДА та Львівська обласна федерація велоспорту. Захід проходитиме за сприяння Трускавецької міської ради.

На переможців чекають не тільки бали до рейтингу та медалі, а й подарунки від партнерів змагань: компанія НІКО-Захід — офіційний дилер Mazda (автосалон), автобусна лінія «East West Eurolines», компанія з кейтерингу «Galicia», піцерія «LА П’ЄЦ піца на дровах», компанії «Галичина» та «DOLTCINI».